Čemu v posteli zaručeně neodolá?

Napsal LaveLLuLu (») 5. 2. 2012, přečteno: 1340×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Chceš ho potěšit a dopřát mu milostný zážitek, na který jen tak nezapomene? Ozkoušej sexy triky, které na něj stoprocentně zaberou.

Ráda bys svého milého něčím překvapila a příjemně ho potěšila? Vypátrali jsme nejčastější klučičí sexuální přání a představy. Zjisti, zda o nich sní i ten tvůj a splň mu jeho nejtajnější přání.

Sveď ho

Obvykle jen on tím, kdo se po tobě začne sápat jako první? Tentokrát to vezmi pevně do svých rukou sama. Začni ho svádět a špitat mu své nemravné představy. Buď aktivní a překvapivě dominantní. Řekni si o to, co máš ráda, vyhoví ti a ještě ho to pěkně rozrajcuje.

Pořádná orální dávka

Naprostá většina kluků zbožňuje orální laskání. A spousta holek má právě s touto technikou spojený určitý blok. Chtěla bys to překonat a maximálně ho potěšit? Eliminuj vše, co ti orální milování kazí a zošklivuje. Dejte si dlouhou koupel nebo sprchu, ochuť jeho chloubu sladkou čokoládou nebo šlehačkou. Pomáhej si při jeho dráždění rukou, ať se moc rychle neunavíš a on si to vychutná skutečně dlouho.

Nestyď se

Chtěl by i tebe tvůj kluk potěšit ústy, ale ty se stydíš, protože máš pocit, že mu nebudeš chutnat nebo vonět? Zahoď své obavy a stud, pro spoustu kluků je laskání tvého přirození tou nejvzrušivější částí předehry. Uvolni se a užij si příliv slastných pocitů. Když uvidí tvé vzrušení, sám z toho bude na vrcholu blaha.

Navrhni novinku

Nemusíte každý den zkoušet akrobatické kousky z Kámasútry, ale proč se spokojit jen s jednou či dvěma zažitými polohami. Zkuste něco nového, zažijte změnu. Možná pocítíš v jiném úhlu mnohem víc vzrušení, než jsi dosud zažila. Neboj se experimentovat a navrhovat mu neozkoušené polohy ty sama. Veď ho a řekni mu, co se ti líbí a co ti dělá dobře.

Ukaž mu, že se ti to líbí

Ostýcháš se před ním vzdychat, stydíš se za své tělesné projevy? Ale proč? Každého kluka potěší, že ti umí udělat dobře. Nic neskrývej a "pochval" ho tím, že si s ním budeš milování nekontrolovatelně užívat.

Buď nahá

Komplexy z vlastní postavy jsou hrozná věc. Zapomeň na ně a předveď se mu v celé své kráse. Miluje tvé smyslně ženské tělo, bez ohledu na pár ďolíčku na stehnech nebo drobnější poprsí.

Experimentuj, ale ne bez dovolení

 

 

Zkusit něco nového ho bude bavit, jen když to sám bude chtít. Nejde ani tak o nové polohy, jako spíš nepoznané cesty. Než mu začneš dráždit jeho bod G, ke kterému se dostaneš přes jeho zadní vrátka, raději zjisti, zda o to stojí. Mohl by totiž být více než nemile překvapen.

Zanechat stopy?

Některým klukům připadá sexy, když si je označkuješ, a oni se pak mohou chlubit před svými kamarády, jakou mají sexy dračici. Než se mu zakousneš do krku a zanecháš tam tmavý cucflek, nebo než mu záda ozdobíš krvavými šrámy, zjisti, jestli to připadá sexy i tvému drahému. A hlavně to dělej jen tehdy, když je ti to opravdu přirozené, nic na něj nehraj.

No pánové a neříkejte že by se vám to nelíbilo :Psmile

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři