Buď orální bohyně!

Napsal LaveLLuLu (») 5. 2. 2012, přečteno: 1344×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Každý kluk to miluje, ale ne každá holka to umí. Nauč se udělat svému partnerovi víc než dobře, staň se orální bohyní!

Jsou ženy, pro které je orální sex přirozenou součástí snad každé předehry. Jenže jsou i takové, které se stydí, nebo jen prostě neví co dělat. Neboj se toho a ukaž svému příteli, že umíš i jiné věci a lépe, než kterákoliv jiná.

Hlavní je nezranit ho

Penis je to nejcitlivější místečko na těle každého muže, proto je laskání tolik příjemné. Jenže stejně jak je citlivý na hezké věci, je citlivý i na sebemenší bolest a věř, že to není nic příjemného. Pokud ho tedy nechceš zranit, sundej si veškeré prstýnky, piercingy a dej si také obrovský pozor na zuby a nehty. V závalu vážně na to totiž můžeš snadno zapomenout a případné zranění ho bude opravdu hodně bolet.

Začni jazykem

Pokud nevíš kde a čím začít, zvol nejdřív prozkoumání terénu jazýčkem. Přejížděj jím pomalu po celé délce a zvláštní pozornost věnuj především okolí žaludu. Neboj se zabloudit i dál, tedy na jeho varlata a třísla. Je jedno, zda zvolíš jemné šimrání nebo něco drsnějšího. Líbit se mu bude jakákoliv forma, ale každý to má rád jinak.

Šup na to

Dalším krokem je samotný orální sex. Každý sice radí, že se má penis laskat a sát, ale jak moc? Na to ovšem jednoznačná odpověď neexistuje a budeš si muset všímat jeho reakcí. Penis si zasouvej jen do té dálky, dokud je ti to samotné příjemné. Na poprvé ho rozhodně do úst nevložíš celý, ale vše se dá postupem času naučit. Pokud s tímto na tebe tlačí, v klidu mu vysvětli svůj strach a řekni mu, ať si s tím ještě chvíli počká. Přeci se nechceš hned napoprvé zadusit, že?

Nezapomeň na uzdičku

Málokterá žena ví, že ne jeho pohlaví najdeš další úžasné místečko. Je tím takzvaná uzdička, malé místečko, kde se spojuje žalud s předkožkou. Je velmi citlivá, takže to chce jen jemné zacházení, ale on z toho bude na vrcholu blaha. Podobně citlivé místečkou najdeš na šourku, hned pod kořenem penisu. Laskej ho tam jemně jazýčkem a uvidíš, že bude naprosto vyřízený.

Zjisti, co se mu líbí

Každý kluk je úplně jiný a to stejné platí i orálního sexu. To, že jsi zjistila, co se líbí jednomu, neznamená, že se bude líbit i jinému. Nejlepší variantou je zkoušet a sledovat jeho výraz ve tváři. Klidně se ho zeptej, jak se to líbí jemu, nebo ho nech určovat směr a tempo. Záleží jen a jen na tobě, jak se rozhodneš pro zjištění jeho choutek.

Co se spermatem?

Stejně rozdílné jsou i holky. Jedna sperma bez potíží polkne, druhé připadá nechutné to mít jen v ústech a třetí to nechce ani na těle. Každá má pro svůj postup jiný důvod a rozhodně na tom není nic špatného. Domluv se s přítelem raději sama, pokud nepoznáš přibližující se ejakulaci, zařiď, aby tě o ní informoval včas. Na přicházející sperma můžeš použít třeba ručník, ale věř, že je pro kluka příjemnější orální sex až do konce. Pokud na to nemáš, neměl by tě nutit a v klidu mu svůj postoj vysvětli. Určitě to pochopí a když ne, tak ti za to nestojí.
 smilesmilesmilesmilesmilesmile


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a dvě